SP5OXE S.K.SP5OXE S.K.

Smutna wiadomość. Leszek Siuda SP5OXE (66l.) zmarł nagle w dniu 22.09.2016 r. Wiadomość przekazał Henryk SP5DED (SN5C).

Leszek SP5OXE był członkiem założycielem naszego OT PZK. Był krótkofalowcem wiele lat, od 1979 roku był członkiem klubu SP5PBE. 15 lat nadawał z Mazur, z miejscowości Pieczarki, na KF i na UKF. Mieszkał w Warszawie, w ostatnich latach życia przeprowadził się do Józefowa k/Błonia. Od roku 2005 był też fanem łączności cyfrowych. W roku 2016 nie odnowił licencji i nie uregulował składek członkowskich. Dlatego nie było Leszka na aktualnej liście członków naszego oddziału.

Leszek przez wiele lat prowadził serwis RTV zlokalizowany na Jelonkach w Warszawie. Był wybitnym specjalista od napraw i uzdatniania wszelkich nietypowych urządzeń elektronicznych. Wielu krótkofalowcom naprawiał sprzęt RTV. Był miłośnikiem wędkarstwa jeziorowego, jeżdżenia motorówką po jeziorze Dargiel, a także miłośnikiem i hodowcą jamników. Dwa ukochane jamniki przez wiele lat zabierał codziennie do swojego serwisu.

Pożegnanie Leszka odbędzie się w dniu 30.09.2016 r. (piątek) o godzinie 14:15 w kościele pw. św. Jozafata na Powązkach w Warszawie, ul. Powązkowska 90.


Cześć Jego pamięci!

Zygmunt Szumski SP5ELA
Prezes Wirtualnego OT PZK

Inne informacje

Login

Forum. Najnowsze tematy:

  • Brak postów do publikacji.
Powrót na górę strony